Saada kiri

Vedeltapeet – mis see veel on?

105.t2.jpg

 

Allpool olev tekst võib tunduda reklaamimisena kuid tegelikult nii ongi. Loetletud vedeltapeedi head omadused peavad üldjuhul paika.

Oleme paigaldanud vedeltapeete nüüdseks juba pea 10 aastat ja kliendid on seda materjali kiitnud. Eriti on välja toodud materjali välimust ning kaja vähenemist suuremates ruumides.


Vedeltapeet on põnev looduslik siseviimistlusmaterjal, mis sobib kuivade ruumide seinte katmiseks. See ei sisalda toksilisi aineid ning on lõhnatu. Puuvilla baasil valmistatud naturaalne vedeltapeet jääb seinal pehme ja struktuurne. Tänu puuvillal baseerumisele on ta talvel soojendava ja suvel jahutava efektiga, isoleerib hästi soojust ja akustikat.

 

Vedeltapeet on hingav, ja vabastab ülemäärase niiskuse. See aitab säilitada ruumis parema niiskustasakaalu ja kokkuvõttes tervislikuma elukeskkonna.

Puuvillane kiudaine tõukab eemale tolmu tänu oma elektrostaatilisele laengule mis tekib plastiksiluriga seinale kandmise ajal. Eelnev iseloomuomadus väldib ka katte kolletumise ja tagab värvi stabiilsuse. Kuna tegu on loodusliku materjaliga, siis võib esineda väikseid toonierinevusi partiide vahel.


Lisaks eelpoolmainitud headele omadustele ei pea muretsema vigastatud või määrdunud kohtade parandamise pärast. Võrreldes tavatapeediga on tema peal lihtne teha kohtparandusi, mis ei jää erinevad ülejäänud pinnast.

vedeltapeet_1.jpgvedeltapeet_2.jpg

Kui soovid abi paigaldusel:

Kontakt

< tagasi